Usługi dla domów
i mieszkań

Gdy nasza potrzeba czystości, schludności i bycia zorganizowanym zderza się z rzeczywistością zapracowanego dnia po prostu kończy Nam się czas. Sprzątanie domu/biura przez firmę nie jet już uważane za luksus, na który mogą pozwolić sobie tylko bogaci. W tych ciężkich czasach profesjonalne sprzątanie jest koniecznością, która powinna być priorytetem ze względu na bezpieczeństwo.

EW Clean.pl jest częścią rozwiązania, byśmy mogli powstrzymać rozprzestrzenianie się wirusów i zarazków w biurach i domach. Poza tym cudownie jest wrócić do czystego domu. Ze względu na to, że Nasze domy stały się biurami jak i szkołami. Pracujemy od poniedziałku do soboty tak, aby znaleźć idealną opcję dla Ciebie.

  Przykładowy zakres sprzątania


 • odkurzanie podłóg, wykładzin i dywanów
 • zmywanie podłóg
 • usuwanie kurzu z mebli, drzwi, parapetów, kaloryferów
 • odkurzanie podłóg i dywaników
 • czyszczenie armatury łazienkowej (umywalki, wanny, prysznice, sedesy, bidety)
 • czyszczenie luster
 • mycie płytek kuchennych
 • czyszczenie armatury kuchennej i zlewu
 • oczyszczenie z zewnątrz lodówki, mikrofalówki, piekarnika i okapu
 • mycie blatów i kuchenki lub płyty indukcyjnej
Image
EW Clean.pl to usługi porządkowe w najlepszym wydaniu.

Wieloletnie doświadczenie w sprzątaniu hosteli pomogło nam wypracować kompleksowy, sprawny i efektywny sposób pracy, dzięki któremu jesteśmy w stanie profesjonalnie zadbać o czystość na terenach prywatnych posesji, a także wszelkiego rodzaju powierzchniach biurowych, magazynowych, wspólnotach mieszkaniowych oraz wielu innych.

Oferta EW Clean.pl skierowana jest nie tylko do małych, średnich i dużych firm, ale również do osób prywatnych. Dzięki wieloletniej praktyce, wysokiej jakości sprzętowi oraz fachowej kadrze, bez problemu realizujemy nawet najtrudniejsze zlecenia, a każde z nich jest traktowane indywidualnie.

HostelGroupPoland.pl współpracuje z EwClean.pl od czerwca 2019 roku. Jako firma zarządzająca hostelami oraz ośrodkiem wypoczynkowym, dostrzegamy znaczenie oferowania miejsc noclegowych w najwyższym standardzie dla naszych gości. Nasza reputacja zależy od tego, czy nasze lokale wyglądają na perfekcyjnie czyste i schludne.

Firma EwClean.pl niezawodnie wspiera nas w osiągnięciu tego celu. Cały personel EwClean.pl wykazał się dużą starannością w punktualności oraz efektywności w przygotowywaniu pokoi orz domów na rynek. Wykonali dla nas znakomitą pracę i śmiało możemy wydać tę rekomendację dotyczącą sprzątania.

Hostel Group Poland

Całkowicie polecam EwClean.pl w zakresie sprzątania. Korzystam z ich usług od kilku lat i nigdy nie zawiodłem się ani jakością pracy, ani kwotą jaką zapłaciłem. EwClean.pl i ich zespół są oddani i profesjonalni. Przybywają punktualnie na zaplanowane spotkania i zawsze mają odpowiednie materiały, aby szybko zakończyć pracę. I, co najważniejsze dla ekipy sprzątającej, miejsce faktycznie wydaje się czyste, gdy skończą. Co więcej, robią to szybko, więc nigdy nie masz wrażenia, że na nich czekasz.

Dragon Fight Club

Moja Mama była bardzo zadowolona z ich obsługi, użytych produktów i podejścia do pracy pań sprzątających mieszkanie.

Marcin Wierzyński

Podoba mi się fakt, że zespół pojawia się zgodnie z planem i wykonuje pracę w uzgodnionym czasie. Są bardzo dokładni i zawsze pytają, czy jest jeszcze coś, co mogliby zrobić. Przyjazny i profesjonalny personel.

Marta Wieczorek

Zrobili wiele w krótkim czasie. Dom świetnie wygląda i pachnie!

Anna Trybuła

Jakość czyszczenia jest doskonała. Są niezawodni. Czuję się też bardzo pewny, że mój dom jest bezpieczny podczas ich wizyt. Jak dla mnie EwClean nie są tani, ale jakość usług i spokój są warte dodatkowych kosztów, które mogę zapłacić.

Rafał Przybylski